Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

Nepilna laika neklātienes 4.kursa absolventu izlaidumsPrint

Piektdien, 24.janvārī, plkst.15.00 notiks Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas "Ugunsdrošība un ugunsdzēsība" nepilna laika neklātienes izlaidums.

Diplomus par ugunsdrošības un civilās aizsardzības tehniķa kvalifikācijas iegūšanu saņems 17 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas - sešas amatpersonas no VUGD Kurzemes reģiona brigādes, trīs amatpersonas no VUGD Vidzemes reģiona brigādes, divas amatpersonas no VUGD Rīgas reģiona pārvaldes, divas amatpersonas no VUGD Zemgales reģiona brigādes, divas amatpersonas no Latgales reģiona brigādes, viena amatpersona no UCAK un viena amatpersona no VUGD centrālā aparāta struktūrvienības.

Studijām nepilna laika neklātienē pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā "Ugunsdrošība un ugunsdzēsība" uzņem VUGD amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm. Absolventiem ir iespēja turpināt studijas Rīgas Tehniskās universitātes studiju programmā "Ugunsdrošība un civilā aizsardzība", iegūstot 2.līmeņa profesionālo augstāko izglītību.