Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

2019.gads

Pirmdien UCAK notiks konsultāciju diena par dūmu detektoriem

28.11.2019

Jau pirmdien, 2.decembrī no 14.30 līdz 18.30 ikviens iedzīvotājs, kuram ir jautājumi par ugunsdrošību un dūmu detektoriem, tiek aicināts doties uz jebkuru no 92 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) daļām un posteņiem visā Latvijā, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu un saņemt konsultāciju. Papildus, iedzīvotājiem tiks izdalīti arī informatīvie materiāli un nodemonstrēta dūmu detektora darbība.

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžai jauns direktors

No 2019.gada 1.augusta Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) direktora amata pienākumus uzsāka pildīt pulkvežleitnants Ivo Mežulis, kurš ugunsdzēsības un civilās aizsardzības jomā strādā jau 27 gadus.

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža sākusi jauno studentu uzņemšanu

09.07.2019

No šīs nedēļas līdz 19. jūlijam Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža (UCAK) sākusi jauno studentu uzņemšanu. Aicinām ikvienu interesentu pieteikties un kļūt par daļu no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) komandas!

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Pilna laika klātienes izlaidums

21.jūnijā notika koledžas pilna laika klātienes studējošo izlaidums.

21.jūnijā notiks izlaidums Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā

19.06.2019

Piektdien, 21.jūnijā, plkst. 13.00 Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā (UCAK) notiks izlaidums, kurā 18 absolventi saņems diplomus un iegūs ugunsdrošības un civilās aizsardzības tehniķa kvalifikāciju.