Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

Janvārī aizvadīts nepilna laika neklātienes izlaidumsPrint

22.janvārī notika Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” nepilna laika neklātienes izlaidums.

Diplomus par ugunsdrošības un civilās aizsardzības tehniķa kvalifikācijas iegūšanu saņēma 23 VUGD amatpersonas – piecas amatpersonas no VUGD Rīgas reģiona pārvaldes, četras amatpersonas no VUGD Zemgales reģiona brigādes, četras amatpersonas no VUGD Vidzemes reģiona brigādes, trīs amatpersonas no VUGD Kurzemes reģiona brigādes, viena amatpersona no VUGD Latgales reģiona pārvaldes, viena amatpersona no UCAK un divas amatpersonas no Operatīvās vadības pārvaldes.

Studijām nepilna laika neklātienē pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” uzņem VUGD amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm. Tālāk absolventiem ir iespējams turpināt studijas Rīgas Tehniskās universitātes studiju programmā “Ugunsdrošība un civilā aizsardzība”, iegūstot 2.līmeņa profesionālo augstāko izglītību.