Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

Par uzņemšanu Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas nepilna laika neklātienes studijāmPrint

Saskaņā ar Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas 2018.gada 6.septembra uzņemšanas komisijas sēdes protokolu Nr.3 uzņemt Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas nepilna laika neklātienes studiju 1.kursā:

1.         virsleitnantu Aleksandru Lāci, VUGD Tehniskā dienesta pārvaldes Remontu nodaļas vecāko inspektoru;

2.         leitnantu Mareku Klimoviču, VUGD Vidzemes reģiona brigādes Cēsu daļas Jaunpiebalgas posteņa komanieri;

3.         leitnanti Nataļju Karpovu, VUGD Operatīvās vadības pārvaldes Zvanu apstrādes un resursu vadības nodaļas Latgales reģiona zvanu centra inspektori dežuranti;

4.         leitnanti Karinu Majorovu, VUGD Operatīvās vadības pārvaldes Zvanu apstrādes un resursu vadības nodaļas Latgales reģiona zvanu centra inspektori dežuranti;

5.         leitnanti Daci Ezermani, VUGD Operatīvās vadības pārvaldes Zvanu apstrādes un resursu vadības nodaļas Zemgales reģiona zvanu centra inspektori dežuranti;

6.         seržantu Anti Jakoveli, VUGD Latgales reģiona brigādes Krāslavas daļas vada komandiera vietnieku;

7.         virsseržantu Artūru Ciematnieku, VUGD Zemgales reģiona brigādes Aizkraukles daļas vada komandiera vietnieku;

8.         virsseržantu Pāvelu Korolu, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes 5.daļas nodaļas komandieri;

9.         seržantu Edvardu Gņedoju, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes 1.daļas nodaļas komandieri;

10.          ierindnieci Agritu Vītolu, VUGD Operatīvās vadības pārvaldes Zvanu apstrādes un resursu vadības nodaļas Rīgas reģiona zvanu centra dispečeri;

11.          seržanti Evitu Puriņu, VUGD Operatīvās vadības pārvaldes Zvanu apstrādes un resursu vadības nodaļas Vidzemes reģiona zvanu centra dispečeri;

12.          seržanti Laimdotu Gavrilovu, VUGD Operatīvās vadības pārvaldes Zvanu apstrādes un resursu vadības nodaļas Rīgas reģiona zvanu centra dispečeri;

13.          kaprāli Kasparu Videnieku, VUGD Kurzemes reģiona brigādes Talsu daļas ugunsdzēsēju glābēju;

14.          ierindnieku Sergeju Lapko, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes 5.daļas ugunsdzēsēju glābēju;

15.          kaprāli Māri Komkovu, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes 8.daļas ugunsdzēsēju glābēju;

16.          kaprāli Egiju Bahu, VUGD Zemgales reģiona brigādes Dobeles daļas Auces posteņa ugunsdzēsēju glābēju;

17.          kaprāli Arturu Lazdiņu, VUGD Vidzemes reģiona brigādes Valkas daļas ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju);

18.          kaprāli Andreju Vlasovu, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes 3.daļas ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju);

19.          kaprāli Jāni Paškevicu, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes 8.daļas Baldones posteņa ugunsdzēsēju glābēju;

20.          kaprāli Rihardu Salaku, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes 7.daļas ugunsdzēsēju glābēju;

21.          kaprāli Artūru Jakubauski, VUGD Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 2.daļas ugunsdzēsēju glābēju;

22.          kaprāli Aigaru Zīli, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes 8.daļas ugunsdzēsēju glābēju (autovadītāju).

 

 

Amatpersonu reģistrācija notiks 2018.gada 17.septembrī plkst.13.00.

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā