Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

IZLAIDUMS NEPILNA LAIKA NEKLĀTIENES KURSAM!Print

 

27.janvārī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā notika pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” nepilna laika neklātienes izlaidums.

Šis ir piektais Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas nepilna laika neklātienes studiju kursa izlaidums. Šo izglītības programmu neklātienē absolvējusi 91 amatpersona.

Studijām nepilna laika neklātienē pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” uzņem VUGD amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm. Tālāk absolventiem ir iespējams turpināt studijas Rīgas Tehniskās universitātes studiju programmā “Ugunsdrošība un civilā aizsardzība”, iegūstot 2.līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

UCAK dibināta 2002.gadā un tās darbības mērķis ir sagatavot speciālistus darbam VUGD un citos ugunsdrošības, glābšanas un civilās aizsardzības dienestos un formējumos, kā arī iestādēs un komercsabiedrībās. Plašāka informācija par UCAK pieejama šeit:  www.ucak.vugd.gov.lv