Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas pilna laika klātienes studiju 1.kursa iesvētībasPrint

27.septembrī norisinājās Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas pilna laika klātienes studiju pirmā kursa iesvētības, ko organizēja pilna laika klātienes trešais kurss.

Pārbaudījumi bija cieši saistīti ar ugunsdzēsēju darbu un grūtības, tiem, kas spēja apvienoties un sniegt viens otram roku un atbalstu tika galā ar uzdevumiem bez liekas piepūles, jo pārbaudījumi, ko lika pārvarēt trešais kurss galvenais mērķis bija likt viņiem darboties kopā kā komandai.
Galvenā iesvētību morāle bija likt saprast - kopš dienas, kad pirmais kurss tika pieņemts dienestā, ir jādarbojas komandā, jābūt labai fiziskajai sagatavotībai, stratēģiskajai domāšanai un lielai atbildības sajūtai par blakus esošo biedru/kolēģi!
Zvērests tika nodots esot uz ceļiem Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vārtu priekšā, pēc kā sekoja svinīga sagaidīšana un aplausi pirmajam kursam, kā arī apsveikumi no direktora vietnieka Viļa Studenta sakarā ar pievienošanos Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas draudzīgajai saimei.