Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu koledžu pārstāvji tiekas RēzeknēPrint

Š.g. 20.novembrī Valsts robežsardzes koledžā notika kārtējā Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu koledžu pārstāvju - direktoru vietnieku mācību jautājumos, Izglītības koordinācijas nodaļu amatpersonu un darbinieku, katedru vadītāju sanāksme „Aktualitātes policistu, ugunsdzēsēju un robežsargu profesionālajā sagatavošanā".

Tikšanās laikā kolēģi dalījās labākajā pieredzē un savstarpēji diskutēja par aktualitātēm policistu, ugunsdzēsēju un robežsargu studiju un mācību darbībā, koledžu pedagogu darba slodzes plānošanu, izpildi, uzskaiti, kontroli un darba samaksu, mācību un kvalifikācijas prakšu organizēšanas kārtību, pētījumu pasūtīšanu un veikšanu Valsts policijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, kā arī Valsts robežsardzē.

Noslēgumā sanāksmes dalībnieki apmeklēja Valsts robežsardzes koledžas sadarbības partneri - Rēzeknes Augstskolu, apskatot renovēto Izglītības, valodu un dizaina fakultātes un moderno Inženieru fakultātes ēku.

Nākamā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas, Valsts policijas koledžas un Valsts robežsardzes koledžas pārstāvju tikšanās plānota 2016.gada I pusgadā Valsts policijas koledžā.